Penzion Mladá Boleslav Duo
Penzion Duo ubytování Mladá Boleslav Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 23 m/s
 

Penzion Duo / Mladá Boleslav

Hosté mají možnost příjemného ubytování v Mladé Boleslavi v penzionu Duo. Pezion Duo se nachází v klidné zóně obce Kosmonos 500 metrů od automobilky Škoda – Auto a. s.

Penzion Duo je možné využít pro služební cesty ale i pro víkendové pobyty v Mladé Boleslavi. Mezi hosty patří lidé z automobilového průmyslu z celého světa ale i turisté.

Ubytovaní:
Pokoje penzionu Duo jsou vybaveny sprchou, WC, televizorem se satelitním vysíláním, internetem WIFI a minibarem. K dispozici je i fax a telefon. Dále jsou hostům nabídnuty bohaté snídaně formou švédských stolů. 

K dispozici v penzionu Duo v Mladé Boleslavi jsou následující pokoje:
6 jednolůžkových pokojů.
3 dvoulůžkové pokoje.

Zahrada:
Ve venkovním prostředí penzionu můžete využít místo na grilování nebo sezóní koupání v částečně krytém bazénu. Součástí ubytování je i možné parkování v objektu.

Služby:
Polohu uprostřed města možnost parkování ve dvoře příjemné ubytování Internet (wifi), Fax a telefon bohatá snídaně zahrad s možností grilování bazén kadeřnický a kosmetický salon přímo v domě

Okolí:
V okruhu 200 metrů od penzionu můžete navštívit jednu ze čtyř restaurací. Doprava je zajištěna i autobusovými spoji vzdálených nejdále 100 metrů od penzionu.

Výletní cíle jsou pro Vás dosažitelné vaším osobním vozem nebo pohodlně autobusem či vlakem z vlakového nádraží vzdáleného 1,5 kilometru od penzionu.

Příznivci techniky si mohou prohlédnout Muzeum Škody Auto a. s. Zájemci o kulturu nesmí vynechat zámek Mladá Boleslav, klášter Loreta Kosmonosy nebo si dopřát zábavný večer v zámku – pivovaru Dětenice vzdáleného 25 kilometrů od penzionu.

Přátelé hor a turistiky si přijdou na své v 50 kilometrů vzdálených Jizerských horách s nejvyší horou Ještěd nebo na turistických výletech po Českém ráji při návštěve středověkého hradu Kost a nebo zřícenin hradů Valečov a Trosky. Nájezd na rychlostní komunikaci je vzdálen 1,5 kilometru od penzionu.
Penzion Mladá Boleslav Duo - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Mladá Boleslav Duo -  je k dispozici letní terasaPenzion Mladá Boleslav Duo - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Mladá Boleslav Duo - přijímá kreditní karty VISAPenzion Mladá Boleslav Duo - přijímá kreditní karty American ExpressPenzion Mladá Boleslav Duo - krytý bazén v hotelu.Penzion Mladá Boleslav Duo - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Mladá Boleslav Duo - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Mladá Boleslav Duo - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Mladá Boleslav Duo - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Mladá Boleslav Duo - na pokojích je telefon
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento penzion? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com